Результати

Підводимо підсумки

Проектне завдання олімпіади виконали такі команди:

Назва навчального закладу Команда Підсумковий бал Сайт
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (3 курс) FIT Team 5226 https://abiturient.azurewebsites.net
Приазовський Державний Технічний Університет Atlassian 5098 https://olymp.fruch.pw
Приазовський Державний Технічний Університет Ivan Taranov 4860 http://korlab.zzz.com.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1 курс) Cyber Unicorns 4678 https://cyber-game.herokuapp.com
Харківський національний економічний університет ім. Кузнеця !Bad 4305 https://hneu-abit.appspot.com
Державний університет телекомунікацій Олімп 4295 https://olimp-project.herokuapp.com
Чорноморський національний університет імені Петра Могили Anastasia 2965 http://olimp-chnu.pp.ua/index.html
Чорноморський національний університет імені Петра Могили BugBasters 2125 http://35.187.69.96:8010/index.html
Сумськой державний університет oleglituga 769 https://itpm-194220.appspot.com
Одеський державний екологічний університет zatevaxin.ivan 1 290 http://olympiad.nyancode.net/
Вінницький національний технічний університет ForceMajeure Team 325 -
Університет державної фіскальної служби України Balan 0 https://udfsu.000webhostapp.com/

Грамоти

Номінації Назва навчального закладу
1 місце КНУ імені Тараса Шевченко, команда FIT Team
2 місце Приазовський державний технічний університет, команда Atlassian
3 місце Приазовський державний технічний університет, команда Ivan Taranov
Найкраща презентація проекту Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, команда !Bad
Найкраща мультимедіа Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда Anastasia
Найкраща графіка й дизайн КНУ імені Тараса Шевченко, команда Cyber Unicorns
Інтерактивність контенту Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Найкраще usability Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда BugBasters
Спецномінація від Голови жюрі Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Гран прі за повне виконання функціональних вимог проекту (МАКСИМАЛЬНИЙ ПІДСУМКОВИЙ БАЛ) КНУ імені Тараса Шевченко, команда FIT Team
Найкращі головоломки Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда Anastasia
Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, команда !Bad
За творчий підхід до реалізації проекту КНУ імені Тараса Шевченко, команда Cyber Unicorns
Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, команда !Bad
Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда Anastasia
Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда BugBasters
Найкраще розкриття майбутньої професії Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Найкраще розкриття студентського життя Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда Anastasia
Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, команда !Bad
Чорноморський національний університет імені Петра Могили, команда Anastasia
Найкраще розкриття вступної компанії до ВНЗ Державний університет телекомунікацій, Команда Олімп
Найкраще представлення університету КНУ імені Тараса Шевченко, команда FIT Team
Одеський державний екологічний університет
Отправить отзыв

Реєстрація